Prekių paieška
Filtruoti pagal kainą
Kategorijos prekių grupės

Kler Baldai

oratorio minkstas kampas kler baldai

Kainos yra nurodytos su M2 (Aqua clean) ir M3 (veliūras) gobeleno kategorijomis. Galima rinktis ir kitas audinio tekstūras. Labai platus gobelenų pasirinkimas (tiek vienspalvių, tiek raštuotų). Renkantis brangesnį gobeleną, baldo kaina atitinkamai keisis.

Kler baldų katalogas:  

Plačiau

Kler baldai jau 45 metai rinkoje ir rūpinasi jūsų namų jaukumu ir komfortu. Ilgametė patirtis ir profesionalų darbas atsispindi Kler baldų dizaine ir kokybėje. “Baldai Namams” salonas siūlo platų aukštos kokybės modernių minkštų Kler baldų pasirinkimą.

  • Išskirtinis dizainas;
  • Dėmesys kiekvienai detalei;
  • Aukščiausia kokybes garantija.

Galite rasti šiuos baldus: kampines sofas, dvivietes, trivietes sofas, fotelius ir pufus. Taip pat, galite rasti platų kokybiškų miegamojo lovų pasirinkimą. Galite savo svajonių baldą gaminti pagal savo individualius norus. intin platus audinių ir odų asortimentas. Išsirinkite patikusį audinį ir matmenis-baldai bus pagaminti pagal Jūsų norus. Kviečiame apžiūrėti mūsų Kler baldų katalogą ir sužinoti Kler baldų kainas.

Kviečiame susipažinti su mūsų turimus baldus prekių kataloge. O jeigu nežinosite, ką rinktis arba norėsite, susisiekite su mumis telefonu 8 686 168 18

Rodoma 1–21 iš 103