Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Daug metų stenagiames Jums parduoti išskirtinius baldus. Baldus, kurie įgyventintų Jūsų svajones. Svajones apie idealius baldus, pagamintus pagal individualų užsakymą, tiksliai pagal Jūsų pageidavimus. Svajones apie baldus, su kuriais kiekvienas interjeras įgyja originalumo ir savitų, nepakartojamų bruožų.

Mūsų parduodamiems baldams budina nepakartojamas dizainas, kruopščiai parenkamos medžiagos, solidus, daugiamete patirtimi ir praktika paremtas rankų darbas. Iš viso to susideda aukščiausios, be jokių kompromisų kokybės garantija.

Siekdami, kad įsigytieji baldai Jums suteiktų kuo daugiau džiaugsmo ilgus naudojimo metus, siūlau peržvelgti žemiau pateiktus patarimus: kaip saugoti baldus, kaip juos išsaugoti ir kaip jais naudotis. Tikimės, kad šie patarimai leis Jums išsaugoti įsigytų baldų grožį.

Jūsų baldo ilgaamžiškumas priklausys nuo to kaip Jūs prižiūresite savo baldus.

 • Stumdydami baldus neimkite už apmušalų, pagalvių, nes taip galite juos sugadinti.
 • Nesijaudinkite dėl netvarkingų raukšlių ar suglamžytų vietų, kurių gali atsitasti ant ką tik išpakuotų natūralia oda aptrauktų baldų.
 • Baldai, kaip žinia, pristatomi automobiliais. Nuo fabriko iki Jūsų namų jiems galėjo tekti įveikti labai ilgą atstumą. Pakaks juos tik tinkamai surinkti, palaikyti kambario temperatūroje ir jie atgaus savo deramą formą. Visgi rekomenduojame pagalves papildomai paformuoti dar ir rankomis. Tai pastebimai paspartins reikiamos formos atgavimo procesą.
 • Oda yra natūralus produktas. Ji turi jai būdingą kvapą, labiausiai jaučiamą, kai oda aptrauktas balda yra naujas, o ypač ką tik išėmus iš pakuotės. Laikui bėgant kvapas švelnėja. Tai rodo, jog Jūsų baldas pagamintas iš natūralios odos. Naudojant oda aptrauktus pilsio baldus neišvengiama natūralaus pokyčių proceso: ilgainiui ant odos apmušalo pradeda atsirasti klosčių, glamžytų bei blizgių vietų.Šių pokyčių atsiranda, nes naudotojai sėdėdami spaudžia bei trina odą. Aukštos kokybės apmušalų oda, kaip žinia išsaugo savo natūralų elastingumą, todėl apmušalo paviršius lieka minkštas, pūkuotas ir švelnus. Proceso eiga visiškai priklauso nuo naudojimosi baldu intensyvumo.Normaliai naudojamo baldo atlošų, atramų bei sėdynių minkštumas ir stangrumas kinta. Tai nėra baldo brokas.
 • Saugokite, kad odinis apmušalas nepatirtų stiprių taškinių įtampų, nes taip gali išsitambyti ar plyšti oda, iširti siūlės.
 • Stenkitės baldą pastatyti taip, kad jo nepasiektų ryški saulės šviesa. Jos poveiki kenka ir odai, ir audiniui, ir medžiui ir gali juos išblukinti.
 • Jeigu baldą reikia perkelti, pasirūpinkite stalčiais, kad jie negalėtų atsitiktinai išslinkti (tik neklijuokite lipnių juostų prie lakuotų paviršių).
 • Nekabinkite drabužių ant spintų ar spintelių durų, nes taip galite sugadinti metalinius vyrius.

ODA – NATŪRALI MEDŽIAGA

Jei įsigijote oda aptrauktus baldus, apžvelkite toliau pateikiamą informaciją ir praktinius patarimus, kaip jais tinkamai naudotis.

Oda – tauriausia, amžina apmušalų medžiaga. Ja aptrauktas fotelis ar sofa, kaip ir geras vynas, ilgainiui įgauna taurumo. Slenkantis laikas gali ant jos rašyti ryškiu braižu: smulkiomis raukšlelėmis, klostėmis ar įdrėskimų raštais ir šie naudojimo pėdsakai virsta natūralais nenykstamo grožio ženklais.

Oda gyvena, kvėpuoja, sugeria ir išskiria drėgmę taikydamasi prie aplinkos, keičia savo temperatūrą. Elastinga, stangri ir kartu minkšta, liečiama ji sukuria artumo pojūtį. Ji visuomet madinga, visda gerai atrodo ir ant stilingų, ir ant šiuolaikinių baldų. Be to ji, ji nepaprastai patvari. Tinkamai prižiūrima bus naudojama daugelį metų.

Mūsų atstovaujami odinių baldų gamintojai, naudoja tik aukščiausios kokybės, natūralios išvaizdos odas. Odą tiekia rūpestingai parinkti odadirbiai, puosėlėjantys, ilgametes tradicijas ir pelnę pasaulinę šlovę, garantuojantys aukščiausią odos rauginimo, dažymo ir taurinimo procesų kokybę.

Mes siūlome daugiau nei 100 odos, grupuojamos pagal storį, minkštumą ir faktūrą, spalvų. Natūralus odos ypatumas būdinga paviršiaus faktūra. Dažnai ant jos pasitaiko smulkių įbrėžimų, randų, bei kitų žymių, atsiradusių iki rauginimo proceso. Šie ypatumai, kaip ir minėtosios klostės, raukšlės bei blizgėti pradedančios vietos patvirtina natūralią medžiagos kilmę ir jokiu būdu nelaikomi defektu.

NATŪRALIOS ODOS SAVYBĖS

 • Kaklo raukšlės
 • Vabzdžio įgėlimas
 • Randai
 • Stūmimas ragais
 • Nubrozdinimas

KAIP PRIŽIŪRĖTI ODA?

Ekspertai teigia, jog oda aptrauktų baldų ilgalaikė gera išvaizda net 70% priklauso nuo eksploatacijos sąlgų, intensyvumo ir rūpestingos priežiūros.

Odą neigiamai veikia aukšta temperatūra, nepakankama oro drėgmė, saulės spindulių perteklius.

Verta įsidėmėti, jog šlapiai odai (pvz., valant šlapia kempine) gresia didesnis pavojus išblukti.

Alkoholis ar naminės valymo priemonės lengvai sunaikina neregimą plonytį apsauginį odos sluoksnį. Pažeidimų taip pat gali atsirasti valant baldus skudurėliu, kuriuo anksčiau buvo plauti, pvz. langai.

Odai taip pat pavojingas sąlytis su lengvai blunkančiais rūbais, pvz. džinsais. Kai kurios medžiagos gali neištaisomai pakeisti bet kokios (ypač šviesios) apmušalo odos spalvą.

Odos valymo būdas ir dažnumas priklauso nuo jų naudojimo intensyvumo ar užterštumo. Kad išsaugotumėte apsauginį odos sluoksnį, siūlome reguliariai valyti ir konservuoti odą specialioms gamintojų suteiktomis valymo priemonėmis. Šias priemones reikia naudotis vadovaujantis pateiktomis taisyklėmis.

APMUŠALŲ TEKSTILĖ

Šiuolaikiniuose apmušalų audiniuose sumaniai derinamas grožis ir patogumas, kiti vertingi praktiniai privalumai. Naudojant naujausios kartos sintetinius mikropluoštus bei pažangias technologijas, pagaminamas anksčiau neįmanomo patvarumo bei lengvai prižiūrimas produktas. Rinktinės grupės audiniai dengiami teflonu, todėl jie mažiau sugeria vandens ir nešvarumų, sunkiau susidėvi. Tekstilė suteiks Jums didelį šiluminį komfortą. Jos temperatūra akies mirksniu prisiderins prie Jūsų kūno temperatūros.

Rūpindamiesi, kad klientai būtų patenkinti, mes siulome gausios gamos apmušalų audinius, rūpestingai atrinktus iš nepaprastai didelės garsiausių pasaulio tiekėjų pasiūlos. Mūsų audiniai atitinka visa europines atsparumo purvinimui, valymo lengvumo formas. Tai patvirtina gamintojų atliekami laboratoriniai tyrimai. Turime gausia madingiausių raštų ir spalvų gamą. Tinkamai parinkti, jie sukurs ar pabrėš bet kokio interjero savitumus.

TEKSTILĖS NATŪRALIOS SAVYBĖS

Apmušalų audiniams būdinga daugybė natūralių savybių, dėl kurių nemažėja jų naudojimo vertė bei patvarumas. Šios jų savybės nelaikomos yda. Svarbiausias jų išvardysime:

 • Apsivėlimas
 • Šešėliai
 • Suglamžytas pluoštas (įspaudai)

MEDIENA – NATŪRALI MEDŽIAGA

Medienos, kaip natūralios medžiagos, vidaus struktūra nepakartojam, indviduali, todėl skirtingai sugeria dažus, kuriais padengiamas jų paviršius. Dėl šios priežasties leidžiami nedideli medinių baldų elementų atspalvių skirtumai. Medienos elementų natūrali savybė yra ryški tekstūra (labiau ar mažiau dekoratyvi, žiūrint, kokia medienos rūšis)

MEDINIŲ BALDŲ PRIEŽIŪRA

Tauriųjų medienos rušių baldai ( ar baldų elementai) turi būti tinkamai naudojami ir prižiūrimi. Pateikiame keletą vertingų patarimų ir taisyklių. Jų laikydamiesi, ilgus metus išsaugosite natūralų savo baldų grožį.

Baldai turi būti laikomi patalpose, kur 25% – 80% oro drėgmė bei 15C – 30C temperatūra. Didesnė drėgmė neigiamai veikia medieną. Lygiai tokį pat neigiamą poveikį baldams daro artis esantys radiatoriai ar kiti šilumos šaltiniai. Baldai turi būti pastatyti mažiausiai 1 m. atstumu nuo jų.

Lakuotus baldų paviršius taip pat būtina rūpestingai saugoti nuo mechaninių pažeidimų, nes atsiradus įbrėžimams ar įrėžimams mediena nepakankamai apsaugoma nuo išorės veiksnių (drėgmės, saulės spindulių). Pažeisti lakuotą paviršių taip pat gali aštriabriauniai ar karšti daiktai.

Nuo medžio baldų bei jų elementų turi būti reguliariai nuvalomos dulkės. Valyti švariu ir minkštu skudurėliu, sausu ar vos vandeniu sudrėkintu.

Nepraleiskite akcijos

50%Nuolaida

Svetainės baldams