Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Apie mus

Siekdami patenkinti Jūsų lūkesčius, suteikti jaukumą ir komfortą Jūsų namams, siūlome Jums itin kokybiškus baldus, malonų bei kvalifikuotą aptarnavimą bei kompetentingų specialistų konsultacijas, pasirenkant ir projektuojant baldus.

Daugiau nei 25 metus rūpinamės jūsų komfortu ir namų jaukumu

Baldai Namams – tai baldų salonų tinklas, vienijantis baldų prekybos įmones, kurios sėkmingai dirba tiek Lietuvoje tiek Latvijoje. Mūsų įmonė gali pasiūlyti individualius baldų ir interjero sprendimus Lietuvoje ir už jos ribų. Esame sukaupę daugiau kaip 25 metų patirtį baldų prekyboje. Salonų tinkle Baldai Namams dirbantys profesionalai padės įgyvendinti Jūsų idėjas, kad galėtumėte sukurti jaukų ir išskirtinį savo namų stilių. Turėdami ilgametę patirtį baldų prekybos ir paslaugų organizavimo srityje galėsime išpildyti visus Jūsų sudėtingiausius norus ir poreikius.
Sėkmingai ir nuosekliai dirbdami, tapome partneriais su itin patikimais užsienio šalių baldų gamybos ir prekybos lyderiais. Šiuo metu atstovaujame daugiau negu 60 skirtingų užsienio šalių baldų gamintojų ir siūlome platų kokybiškų klasikinių ir modernių baldų asortimentą, kurį sudaro:
0
VEIKLOS PRADŽIA
0
KOLEKCIJŲ
0 +
PRODUKTŲ
0
PARDUOTUVĖS

Nepraleiskite akcijos

50%Nuolaida

Svetainės baldams