Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Grąžinimo tvarka

Kiekvienai mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytai prekei taikoma 14 dienų grąžinimo garantija.

Prekių grąžinimas:

  • Grąžinti prekę galima per 14 kalendorinių dienų nuo jos įsigijimo dienos.
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje/įpakavime, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais (instrukcijomis ir kt.) ir dovanomis (jei tokių buvo). Prekės nebus priimamos atgal, nekeičiamos kitomis ir pinigai negrąžinami, jeigu: a) buvo vartojamos (atidaroma pakuotė, įpakavimas); b) buvo sugadintos; c) nebuvo išsaugotos jų vartojamosios savybės; d) prarado prekinę išvaizdą; e) nuo jų buvo nuimtos originalios etiketės.
  • Pardavėjui apie sutarties atsisakymą turi būti pranešta el. paštu info@baldainamams.lt arba raštu, adresu Savanorių pr. 170, Kaunas.
  • Pranešimas turi būti pateiktas per nustatytą terminą (keturiolika kalendorinių dienų).
  • Prekė grąžinama pristatant/siunčiant ją adresu Savanorių pr. 192B, Kaunas. Pirkėjas privalo kartu su grąžinama preke pateikti informacinį raštą (užpildoma Prekės grąžinimo aktas), kuriame nurodoma: pirkėjo vardas, pavardė ir banko sąskaitos numeris bei banko pavadinimas (neprivaloma: grąžinimo priežastis). Sąskaitos savininkas turi sutapti su pirkėju. Visas išlaidas, susijusias su prekės siuntimu, siuntėjas (pirkėjas) apmoka pats.
  • Pinigai bus grąžinti pervedus juos į kliento nurodytą banko sąskaitą. Bankiniu pavedimu pinigai bus grąžinti per 30 (trisdešimt) darbo dienų nuo prekės grąžinimo.
  • Prekių grąžinimui be išvardytų sąlygų taikomos Paslaugų teikimo sąlygos (VI. PREKIŲ GRĄŽINIMAS) ir kiti Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai.

Nepraleiskite akcijos

50%Nuolaida

Svetainės baldams