Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Bruno Zampa prabangūs itališki baldai

,,Baldai namams“ salonuose greta tradicinių klasikinių gaminių puikuojasi ir išskirtiniai klasikinio stiliaus baldai. Bendrovė bendradarbiauja su daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Vienas jų − įmonė „Bruno Zampa“.

Šis savitos istorijos prekės ženklas tapo nepriekaištingos kokybės ir visuomet madingo klasikinio stiliaus sinonimu. 1960 m. Medžio gaminių dirbtuves įkūręs Veronos gyventojas Brunas Zampa nesitikėjo, kad kada nors gamins ne vyno statines, o baldus. Juk Italija visais laikais garsėjo kaip alyvmedžių ir vynuogynų šalis, tad kokybiškos B. Zampos medinės statinės buvo labai paklausios ir graibstomos visuose regionuose. Tačiau tuo metu Italijoje jau vyko pramoninė revoliucija, miestuose daugėjo gyventojų. Naujakuriams reikėjo įvairių baldų, ir šių gaminių paklausa labai išaugo. Ne vienose provincijos dirbtuvėlėse buvo prisimintas senovinis amatas − baldininkystė. Nuošalyje neliko ir B. Zampa. Jis kardinaliai pakeitė savo įmonės veiklą – tęsdamas senelių ir prosenelių tradicijas pradėjo gaminti Italijoje pamėgto klasikinio stiliaus baldus.

Jau tada „Bruno Zampa“ baldai išsiskyrė kokybe, subtilia estetika, skoningai suderintomis medžiagomis ir spalvomis, preciziškai pagamintomis medinėmis detalėmis ir rankų darbo drožiniais. Vėliau įmonės vadovais tapę Bruno vaikai – dukra Laura ir sūnus Andrėja – modernizavo gamybą, skyrė nemažai lėšų rinkodarai ir įmonės plėtrai. Jų iniciatyva nuo 1970 m. Sėkmingai pradėta ir prabangių, tiesiog karališkų baldinių audinių gamyba. Nuo tada įmonė tapo pajėgi tiekti rinkai labai plataus asortimento įvairių raštų ir faktūrų gaminių.

Paklausūs tapo ir „Bruno Zampa“ gaminami įvairūs interjero aksesuarai bei užuolaidos. Šiais laikais kiekvienas gali susikurti karališką namų aplinką − tereikia pasirinkti plačiai pasaulyje žinomo prekės ženklo „Bruno Zampa“ gaminių, su itališka aistra ir meile sukurtų prabangiam patogiam gyvenimui. Šie baldai tinka ir aukšto lygio restoranų bei viešbučių interjerams – ten jie tampa tarsi kvietimu maloniai praleisti laiką.

Nepraleiskite akcijos

50%Nuolaida

Svetainės baldams