Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Modernus namų interjeras: virtuvė su svetaine

Visur gerai, bet virtuvėje geriausia.

Virtuvėje bei svetainėje praleidžiame bene daugiausia laiko būdami namuose. Šiose erdvėse vyksta mūsų gyvenimas, dar ir dėl to, jog svetainė ir virtuvė dažnai yra sujungtos į vieną, jaukų namų centrą. Dėl šios priežasties šioms erdvėms norisi skirti kuo daugiau dėmesio kuriant namų interjerą. Šios paprastos idėjos svetainės su virtuve interjerui padės Jums sukurti modernią, funkcionalią bei jaukią gyvenamąją erdvę.

Spalvų paletė

Mūsų akys gali atskirti iki milijono skirtingų spalvų ir atspalvių. Namų spalvos daro didelę įtaką mūsų nuotaikai bei erdvės suvokimui. Modernus interjero stilius todėl ir pradedamas kurti nuo bendros spalvų paletės parinkimo.

spalvų palete

2021-ieji metai atnešė pilkus, baltus bei žalsvus atspalvius į modernių namų interjerus. Baltos sienos – tai iš Skandinavijos atėjusi, jau amžina klasika tapusi mada. Derinant su pilkšvais atspalviais kuriamas platesnės erdvės jausmas. Be to, balta ir pilka spalvos yra neutralios, todėl visada derės prie beveik visko.

Žalios spalvos akcentai – tai būdas įnešti į namus gaivumo. Blankios žalios spalvos kaip samaninė, alyvuogių, mėtinė arba kiek drąsesnė smaragdinė puikiai dera su pilka ir balta spalvomis. Tokie žali atspalviai neiššoka, o tampa natūralia modernaus namų interjero dalimi.

Modernus virtuvės ir svetainės interjeras

Medžiagiškumas

Medžiagos – tai dar vienas svarbus dizaino elementas, su kuriuo yra kuriamas modernus interjero stilius. Įprastai, medžiagas renkamės galvodami apie šias tris kategorijas: tekstilė, medis ir metalas.

Tekstilė

Tekstilė – tai mūsų minkštieji baldai, užuolaidos, kilimai, pagalvės, staltiesės. Renkantis tekstilės spalvą galite vadovautis savo pasirinkta spalvų palete. O renkantis tekstilės medžiagas būtina galvoti apie tai, kokią emociją norėsite iššaukti. Megztos medžiagos suteikia jaukumo, šilumos. Oda – rimtumo, modernumo jausmą. Taip pat pasvarstykite, kiek tekstilės norėsite matyti savo namuose. Ar tai bus tik baldai ir užuolaidos? Ar ir daugiau detalių kaip pledai, pagalvės, kilimai?

Gobelenas
Veliūras
Oda
Previous slide
Next slide

Štai kampinė sofa Avant, gaminama iš veliūro arba gobeleno, suteikia svetainei jaukumo ir erdvės pojūtį dėl savo šviesios spalvos.

Medis

Medis – modernus namų interjeras beveik niekada neapsieina be medžio detalių. Šalia baltų ir žalsvų spalvų, idealiai tinka medinės grindys. Jos pratęsia šiemet tokią populiarią natūralumo temą. Svarbus aspektas renkantis grindų medį: spalva ir tipas. Natūralus medis dažnai yra šilto atspalvio, o nudažytas gali būti ištisa spalvų gama. Bet kuriuo atveju, medis suteikia papildomos tekstūros ir gyvasties.
Previous slide
Next slide
Kavos staliukas Claire yra pagamintas iš lakuotos faneros – lakuotos plono medžio medžiagos, kuri puikiai dera prie kitų medžio detalių.

Metalas

Metalas – modernus svetainės interjeras neapsieina be kelių metalo elementų. Jei kuriate itin modernų interjerą, tokių elementų galite pasirinkti ir daugiau. Tačiau pagrindinė vieta metalui – tai virtuvė: įvairios jos detalės, spintelių kampai, virtuvės įranga. Taip būstui suteikiama daugiau modernumo ir rimtumo.

Previous slide
Next slide

Šio interjero atveju, metalo elementų pasirinkta nedaug. Net ir modernus virtuvės dizainas parinktas norint pridengti metalinius paviršius. Tačiau didelis veidrodis atstoją šį trūkumą bei padidina erdvės pojūtį.

Svetainės su virtuve interjeras

Svetainė, virtuvė ir valgomasis. Moderniuose būstuose šios trys erdvės dažnai būna sujungiamos į vieną. Nepaisant to, ar gyvenate name, ar vieno kambario bute miesto centre – šios trys erdvės vienaip ar kitaip yra sukuriamos interjero sprendimais.

Virtuvės interjere ir parinkdami baldus pirmenybę teikiame funkcionalumui. Būtent todėl nusipirkti standartinius virtuvės baldus yra beveik neįmanoma. Jų išmatavimai ir kaina yra skaičiuojami pagal bėginį metrą, atsižvelgiant į bendrą kambario planą. Norint išgauti tikrai modernų virtuvės interjero stilių, rekomenduojame rinktis L formos virtuvės modelį, pateiktą pavyzdyje. Taip daugiau erdvės lieka svetainei bei valgomojo zonai.

Šiame interjere stiklinis valgomojo stalas Fusello neužgožia bendros erdvės. Stiklo elementas suteikia interjerui modernumo bei lengvumo.

Komplektuojant virtuvę svarbu pasirinkti tiekėją, kuris su Jumis dirba individualiai ir atsižvelgia į visus Jūsų poreikius. Virtuvės vizualizacija taip pat padeda geriau įsivaizduoti, kaip ji atrodys Jūsų namuose. Baldai Namams – vienas iš tokių tiekėjų. Gamindami virtuvės baldus pagal Jūsų užsakymą, ne tik suderinsime išmatavimus, bet ir pasiūlysime spalvų bei medžiagų variantus, kurie atitiks Jūsų bendrą svetainės su virtuve viziją. Dirbame su italų ir vokiečių gamintojais. Naudojame tik aukščiausios kokybės furnitūrą – Hettich, Blum ir Grass.

Virtuvei galioja tokios pačios modernaus interjero taisyklės: spalvų paletė, medžiagiškumas ir bendras erdvės išplanavimas. 

Hettich
Blum
Grass
Previous slide
Next slide

Apšvietimas ir kitos detalės

Šviesa taip pat kuria namų interjerą. Virtuvėje šviesa turi būti funkcionali, apšviesti sunkiau prieinamas vietas – pavyzdžiui paviršius po kabančiomis spintelėmis. Itin modernios virtuvės apšvietimą taip pat gali būti montuojamas stalčiuose bei spintelėse. Modernus namų interjeras taip pat reikalauja subtilaus apšvietimo, kuris susilietų su bendru namų stiliumi. Šių metų interjero tendencijos diktuoja geometrinių formų šviestuvus. LED lempų skleidžiama šviesa gali būti šalta, šilta arba neutrali – ir turi atitikti bendrą namų pojūtį, kūrį norite sukurti.

Prie žalsvų atspalvių paletės dera augalai. Kartu su žalsvomis detalėmis, plačialapiai tropiniai augalai suteiks namams dar stipresnį natūralumo dvelksmą.
Taikliai parinkti dekoro elementai – vazos, žvakidės, paveikslai, kilimai – papildys erdvę ir pridės jaukumo. Rinkdamiesi šiuos elementus galite vadovautis paprasta taisykle: mažiau yra daugiau. Vienas ar keletas dekoro elementai neužgoš erdvės ir netrukdys kasdieniam namų gyvenimui.

 

Modernus interjero stilius, atitinkantis šių dienų reikalavimus ir skonį – tai erdvė, kurioje vyrauja harmonija, praktiškumas, paprastumas ir kokybė. Baldai Namams gali Jums padėti sukurti modernų interjerą, apie kurį visada svajojote.

Nepraleiskite akcijos

50%Nuolaida

Svetainės baldams