Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

ALF ITALIA

Alf Italia baldai ir jų katalogas
Filtruoti pagal kainą
Kategorija
Stilius
Pristatymo terminas

Rodoma 1–24 iš 220

Prabangūs itališki baldai „Alf Italia“

Pakelkite savo namus su elegancija ir stiliumi
Atraskite itališko meistriškumo viršūnę su „Alf Italia“ prabangiais itališkais baldais. Kiekvienas elementas yra šedevras, sukurtas suteikti jūsų gyvenamajai erdvei išskirtinumą ir žavesį.

Tobulo grožio ir funkcionalumo harmonija
„Alf Italia“ supranta meno kūrimo meną, kad baldai ne tik atrodytų įspūdingai, bet ir turėtų paskirtį. Mūsų itališkų baldų kolekcija atveria tobulo grožio ir funkcionalumo harmoniją, todėl jie idealiai tinka šiuolaikiniam gyvenimui.

Valgomojo baldai:

Transformuokite savo valgomąją į žavinčią erdvę su mūsų valgomųjų baldų asortimentu. Kruopščiai sukuriami valgomojo stalai, kėdžių ir šoninių spintelių dizainai išskiria elegancija, padarantys kiekvieną momentą ypatinga proga.

Išskirtinės detalės prabangai prisiliesti
Mūsų kolekcijos miegamojo staliukai ir komodos puošiami skaidraus akrilo lako sluoknsiais, suteikiantys jūsų miegamajam prabangos akcentą.Dėmesys išskirtinėms detalėms ir yra tai, kas išskiria „Alf Italia“.

Sukurkite savo unikalų kompoziciją
„Alf Italia“ suteikia galimybę kurti savo vidaus dizainą. Visi mūsų elementai gali būti užsakyti atskirai arba kaip kompozicija, leidžianti jums įrentgti savo miegamąją būtent taip, kaip tai įsivaizduojate.

Atveskite itališką eleganciją į savo namus
Turint „Alf Italia“ itališkus baldus, jums nereikės keliauti į Italiją, kad patirtumėte tikrąją eleganciją. Leiskite savo namams atspindėti itališko dizaino ir meistriškumo amžiną grožį.

Kategorijos prekių grupės

Nepraleiskite akcijos

50%Nuolaida

Svetainės baldams