Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

Atkreipiame dėmesį, kad ši svetainė skirta tik informaciniams tikslams ir svetainėje pateikta informacija nėra viešas pasiūlymas.

ALF ITALIA

Alf Italia baldai ir jų katalogas
Filtruoti pagal kainą
Kategorija
Stilius
Pristatymo terminas

Rodoma 1–24 iš 307

Prabangūs itališki baldai „Alf Italia“

Pagerinkite savo namų stilių ir padidinkite eleganciją.
Atraskite itališko meistriškumo viršūnę su prabangiais itališkais baldais „Alf Italia“. Kiekvienas elementas yra lyg šedevras, sukurtas suteikti jūsų gyvenamajai erdvei išskirtinumą ir žavesį.

Tobulo grožio ir funkcionalumo harmonija.
„Alf Italia“ supranta baldų kūrimo meną, kad baldai atrodytų ne tik įspūdingai, bet ir turėtų paskirtį. Mūsų itališkų baldų kolekcija sukuria tobulo grožio ir funkcionalumo harmoniją, todėl jie idealiai tinka šiuolaikiniam gyvenimui.

    • Valgomojo baldai: Transformuokite savo valgomąją erdvę su mūsų siūlomų baldų asortimentu. Kruopščiai sukurtų valgomojo stalų, kėdžių ir šoninių staliukų dizainai,kurie išsiskiria elegancija, kiekvieną dieną sukurs ypatingą šventę.
    • Svetainė su pramogų erdve: „Alf Italia“ perkėlė baldų stilingą grožį į jūsų pramogų erdvę. Televizijai skirti baldai jungia šiuolaikinį dizainą su praktiškumu.Jie suteikia jums stilingą erdvę demonstruoti savo pramogų įrangą.
    • Miegamojo baldai: Mūsų kolekcijos lovos, miegamojo spintelės ir komodos dengtos blizgaus lako sluoksniu, kuris suteikia jūsų miegamajam prabangos akcentą.

Sukurkite savo unikalų interjerą.
„Alf Italia“ suteikia galimybę kurti savo individualų dizainą. Visi baldų elementai gali būti užsakyti atskirai arba kaip kompozicija, leidžianti jums susikurti savo miegamąją būtent taip, kaip tai įsivaizduojate.

Įkelkite itališką eleganciją į savo namus.
Turėdami „Alf Italia“ itališkus baldus, jums nereikės keliauti į Italiją, kad pajustumėte tikrąją eleganciją. Leiskite savo namams atspindėti itališko dizaino amžiną meistriškumą ir grožį.

Kategorijos prekių grupės

Nepraleiskite akcijos

50%Nuolaida

Svetainės baldams